Balassagyarmat
Nógrád megyében, a magyar-szlovák határ közvetlen közelében található a történelmi jelentőségű város, Balassagyarmat. Polgári hagyományai, kulturális értékei, egyedi milliője megragad mindnyájunkat, akik arra jártunk. Balassagyarmat öt középiskolájában évfolyamonként 350-400 diák tanul. Rendkívül összetett szociális háttér, eltérő pályaválasztási tervek, változatos egészségkockázati magatartás jellemzi őket.

Oktató csapatunk személyes elkötelezettségként éli meg, hogy Balassagyarmat serdülő ifjúsága felé közvetítse az egészségmegőrzés és a betegségek megelőzésének legfontosabb elveit. Dolgozunk azon, hogy a diákok képessé váljanak mindent megtenni egészségük védelmének érdekében. Tudjuk, hogy a lehető legjobb életkorban találkozunk velük, igyekszünk kihasználni ezt a lehetőséget.